Jazyková agentura Transperfect byla založena v roce 2003. Zpočátku nabízela překladatelské a tlumočnické služby, od roku 2004 poskytuje také jazykové vzdělávání. V roce 2008 došlo k rozdělení překladatelské a výukové části na dva subjekty. Z jazykové agentury Transperfect se vyčlenily České překlady s.r.o. Obě společnosti vzájemně spolupracují a nabídku v oblasti jazykových služeb vzájemně doplňují.

V lednu 2017 se jazyková agentura přerodila na Vzdělávací centrum transperfect, s.r.o. protože kromě výuky jazyků nabízíme i další služby.

Nejvíce se ale soustředíme na jazykové vzdělávání. Pokud jste věčný začátečník nebo naopak už máte dost kurzů, kde se pořád dokola opakuje gramatika, nabídneme Vám takové řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat a posune Vás ve Vašem jazyce dál. Naši lektoři jsou profesionálové s osobním přístupem ke každému studentovi.

Kvalita lekcí závisí velkou částí na píli a motivaci studentů, stejně tak je ale důležitá motivace a nasazení lektora. Naše lektory pro vás vybíráme s velikou pečlivostí, dbáme na jejich energický a pozitivní přístup, protože na kvalitě každé lekce nám záleží. Uvědomujeme si, že Váš čas je důležitý a je třeba ho využívat efektivně.

Naši lektoři jsou zde pro Vás a rádi Vám pomůžou prolomit jazykovou bariéru a rozmluvit Vás.

Nabízíme přátelské a rodinné prostředí a menší skupinky studentů.

Přijďte mezi nás!

 

Mottem naší jazykové školy je:
„Kvalita našich služeb stojí na kvalitě každé jednotlivé lekce.“